Jak ušetřit za vytápění až 50% výdajů?

Posted by & filed under Aktuality, Dotace na kotel, Dotace na kotle, DůmKotlů.cz, Ekologické kotle, Kotle, Kotlíková dotace, Kotlíková dotace - Ústecký kraj, Vyřízení kotlíkove dotace ZDARMA.

Při vytápění je potřeba zohlednit dvě hlediska. Provozní náklady na provoz a investice do pořízení kotle. S obojím Vám pomůže Kotlíková dotace, ale je potřeba spěchat, příprava k podání žádosti o kotlíkovou dotaci jsou v plném proudu a je rozhodně škoda si o příspěvek od státu neříci. Upřímně, kdy nám dal stát něco zadarmo? Provozní náklady Jak ušetříte na provozních nákladech? Snadno!… Read more »

Je kotlíková dotace i pro Vás?

Posted by & filed under Aktuality, Dotace na kotel, DůmKotlů.cz, Kotlíková dotace, Kotlíková dotace - Středočeský kraj, Kotlíková dotace - Ústecký kraj.

Kotlíková dotace 2017

Jste-li majitelem rodinného domu a topíte v současnosti kotlem na ruční přikládání, pak je Kotlíková dotace určena právě Vám. V právě probíhajícím kole máte zřejmě poslední příležitost pořídit si kotel na automatické přikládání, ač už na uhlí nebo dřevo, za peníze od krajského úřadu.

Získejte kotel zdarma!

Posted by & filed under Aktuality.

10. 7. 2017 otevíráme v Dobříši největší vzorkovnu kotlů v ČR. Jeden ze zákazníků, který si první týden objedná kotel bude veřejně vylosován a získá kotel zdarma.

Dotace Čistá energie Praha 2017

Posted by & filed under Aktuality.

Bydlíte nebo vlastníte nemovitost na území hl. města Prahy a máte neekologický zdroj vytápění? Chystáte se na výměnu zdroje tepla? Právě Vám je dotace Čistá energie Praha určena.

Pozvánka na veletrh Stavotech Olomouc

Posted by & filed under Aktuality.

Naše společnost se zúčastní veletrhu Stavotech Olomouc 30.3.-1.4.2017, rádi Vás přivítáme na našem stánku, kde najdete vše poskytovaných dotačních programech.