Kotel na dřevo ATTACK zplyňovací 15 DPX PROFI

Popis

Zplyňovací kotel ATTACK DPX, je určený pro úsporné a ekologicky šetrné vytápění rodinných domů, chat, malých provozů, dílen a podobných objektů. Předepsaným palivem pro kotel je suché měkké i tvrdé dřevo. Při plném využití nakládacího zásobníku možnost nepřetržitého hoření 8 až 12 hodin. DPX 15 PROFI má výkon 6-15 kW.

Kotle řady DPX jsou vybaveny účinnějším rourovým výměníkem spaliny – voda. Ve výměníku jsou osazeny speciální pohyblivé turbulátory, které slouží k brzdění a vytváření turbulentního proudění spalin přes výměník, čím se dosahuje vyššího přestupu tepla přes ocelovou stěnu výměníku do vyhřívané vody.

Z technického hlediska se jedná o řadu kotlů s vysokou účinností, nízkou teplotou spalin a efektivnějším spalovacím procesem. Dosahovaná účinnost kotle je 90 %.

Zplyňovací kotel DPX 15 Profi je ovládaný elektronickým regulátorem, který je určený na regulaci teploty vodních kotlů na spalování dřeva. Přednost proti verzi Standard spočívá ve vyšším komfortu obsluhy, možnosti modulace výkonu kotle za účelem dosažení nejoptimálnějších parametrů při spalování dřeva. Regulátor vykonává stálé měření teploty vody v kotli a její hodnotu ukazuje na displeji a současně řídí spalinový ventilátor a čerpadlo ÚT.

Další informace

Palivo

Výkon

,

Výrobce