Kotel na dřevo ATTACK zplyňovací 45 DPX LAMBDA

103 600  Cena vč. DPH

Popis

Zplyňovací kotel DPX, je určený pro úsporné a ekologicky šetrné vytápění rodinných domů, chat, malých provozů, dílen a podobných objektů. Předepsaným palivem pro kotel je suché měkké i tvrdé dřevo. Při plném využití nakládacího zásobníku možnost nepřetržitého hoření 8 až 12 hodin.

Kotle řady DPX jsou vybaveny účinnějším rourovým výměníkem spaliny – voda. Ve výměníku jsou osazeny speciální pohyblivé turbulátory, které slouží k brzdění a vytváření turbulentního proudění spalin přes výměník, čím se dosahuje vyššího přestupu tepla přes ocelovou stěnu výměníku do vyhřívané vody.

Z technického hlediska se jedná o řadu kotlů s vysokou účinností, nízkou teplotou spalin a efektivnějším spalovacím procesem. Dosahovaná účinnost kotle je 90 %.

Zplyňovací kotel ATTACK DPX 45 Lambda disponuje nejpokročilejší technologií řízení procesu spalování pro dosažení vynikajících hodnot emisí a účinnosti. Řízení dokáže samostatně ovládat množství přiváděného primárního a sekundárního vzduchu na základě údajů obsahu kyslíku z Lambda sondy, teploty kotle a teploty spalin. Všechny provozní parametry jsou zobrazovány na přehledném víceřádkovém LCD displeji. Změnu parametrů je možné uskutečňovat prostřednictvím tlačítek umístěných na ovládacím panelu kotle. Případné chybné anebo výstražné upozornění jsou signalizovány prostřednictvím LED diod.

Další informace

Výkon

Výrobce

Palivo