S kotlíkovou dotací Tepelné čerpadlo za 0 Kč nebo kotel za 40 000 Kč !

Chystáte se i vy na výměnu kotle, protože ten stávající jen tak tak dosloužil do konce? Naše společnost pomohla již více jak 6 500 domácnostem se získáním dotace. Zajistíme pro vás kompletní administraci a podání žádosti, pomůžeme s výběrem vhodného typu vytápění a vše namontujeme.

Aktuální dotační nabídky


Tepelné čerpadlo NORDline 9‚5 kW s investicí 0 Kč

CENA ZAHRNUJE
 • Tepelné čerpadlo 9‚5 kW NORDline WWBA 9‚5 H-B/P
 • Akumulační nádoba 300 litrů
 • Dvě oběhová čerpadla, kulové kohouty, 15m potrubí, filtr
 • Tech. obhlídka, instalace, spuštění, zaškolení, vyřízení dotace
Čerpadlo (včetně montáže)190 000 Kč
Kotlíková dotace-180 000 Kč
Sleva-10 000 Kč
Vaše konečná investice0 Kč

Tepelné čerpadlo bez nákladů! Výše dotace je 180 000 Kč, což je cena nabízeného tepelného čerpadla a to včetně montáže a všech nutných komponentů (nic nedoplácíte). Kotlíkovou dotaci je možné čerpat postupně. Tzn. předem Vám stát vyplatí zálohu 108 000 Kč a zbytek dotace obdržíte po dokončení realizace. Vzhledem ze zákonné povinnosti přestat používat kotle 1 a 2 emisní třídy v září 2024 je nejvyšší čas hledat vhodnou alternativu vytápění Vašeho domu. Vytápění tepelným čerpadlem je úsporné, ekologické a hlavně jednoduché řešení. Již žádné vstávání do zimy, žádné chození přikládat do starého kotle. Díky otevření dotačního programu Kotlíková dotace je možné pořídit si tepelné čerpadlo prakticky zadarmo.

Návratnost investice je díky dotaci okamžitá. Celou investici pokryje žadatel z dotace. Jde o příležitost, nad kterou se nemusíte dlouze zamýšlet a kterou byste měli využít. Neváhejte se na nás obrátit, celým procesem Vás provedeme a za dva měsíce již nemusíte chodit přikládat do kotle.
PARAMETRY
Navrhované tepelné čerpadlo je o výkonu 9,5 kW s velmi vysokou účinností COP 4,76 a nízkým hlukem 49 dB přes den a 46,2 dB v noci. Toto čerpadlo funguje až do teploty -25°C. Nabízený výkon tepelného čerpadla je vhodný pro domy o obytné ploše do 100 m2, které mají alespoň vyměněná okna a zateplenou půdu, nebo fasádu. Pokud by jste měli větší dům, tak Vám náš technik navrhne jiný výkon tepelného čerpadla. V případě, že byste požadovali jinou značku tepelného čerpadla, tak si můžete vybrat z 5 značek, které montujeme. Vždy je důležitá návštěva technika, který společně s Vámi navrhne nejlepší řešení dle Vašich požadavků. Tato návštěva je bezplatná.


Kotel na dříví Blaze Natural 25 plus

CENA ZAHRNUJE
 • Kotel, oběhové čerpadlo, 10 metrů potrubí, kulové kohouty, filtr
 • Technická obhlídka, instalace, spuštění, zaškolení, vyřízení dotace
 • Součástí cenové nabídky není rekonstrukce komínu
Kotel na dříví Blaze170 000 Kč
Kotlíková dotace 95 %-130 000 Kč
Vaše konečná investice40 000 Kč


Podmínky žádostí

Oprávněnými žadateli jsou fyzické osoby vlastnící rodinný dům, bytovou jednotku v bytovém domě nebo stavbu pro rodinnou rekreaci, kde se k vytápění používá (či před výměnou zdroje tepla po 1. 1. 2021 používal) zastaralý kotel na pevná paliva s ručním přikládáním.

Základní podmínkou je, že žadatelé musejí nemovitost vlastnit a musejí v ní trvale bydlet.

Požádat o dotaci mohou dále jen domácnosti splňující stanovené kritérium nízkopříjmovosti, tedy domácnosti tvořené výhradně starobními důchodci nebo osobami pobírajícími invalidní důchod 3. stupně, resp. domácnosti, v nichž žadatel nebo člen jeho domácnosti od 1. 1. 2022 pobíral alespoň po určitou dobu příspěvek na bydlení.

Nízkopříjmové domácnosti:

 • Domácnosti, v nichž žadatel a všichni členové domácnosti pobírají ke dni podání žádosti o dotaci starobní důchod nebo invalidní důchod 3. stupně.
 • Domácnosti, v nichž žadatel, nebo člen jeho domácnosti v období od 1. 1. 2022 do doby podání žádosti o podporu pobíral příspěvek na bydlení (není nutné, aby příspěvek pobíral po celou dobu).

Maximální dotační sazby pro jednotlivé nové zdroje tepla jsou:

 • 95 % způsobilých výdajů, max. 180 000 Kč, v případě pořízení tepelného čerpadla,
 • 95 % způsobilých výdajů, max. 130 000 Kč, v případě pořízení kotle na biomasu s automatickým či ručním přikládáním.

Domácnosti, které do této skupiny nespadají, mohou požádat o dotaci na výměnu neekologického kotle z dotačního programu Nová zelená úsporám.

Za naší práci spojenou se získáním dotace si nic neúčtujeme. Žádné skryté poplatky. Naší odměnou je, že si zakoupíte zdroj tepla (kotel, tepelné čerpadlo) u nás.

Od roku 2022 zákon zakáže neekologické kotle 1. a 2. emisní třídy. Pokud o dotaci požádáte a doložíte to úřadům, nebudete v případě kontroly po 1. září 2022 platit pokutu za nevyměněný kotel a dostanete další rok na jeho výměnu.

Dosud naše služby využilo více než 6 500 spokojených klientů. Staňte se dalším z nich i vy. Včasnou registrací u nás zajistíte schválení dotace.


Kontaktujte nás

Poradíme Vám s výběrem, vyřídíme dotaci a zdroj tepla namontujeme!


  Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA a platí pro ni Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky společnosti Google.