Kotlíková dotace 2017

Posted by & filed under Aktuality, Dotace na kotel, DůmKotlů.cz, Kotlíková dotace, Kotlíková dotace - Středočeský kraj, Kotlíková dotace - Ústecký kraj.

Jste-li majitelem rodinného domu a topíte v současnosti kotlem na ruční přikládání, pak je Kotlíková dotace určena právě Vám. V právě probíhajícím kole máte zřejmě poslední příležitost pořídit si kotel na automatické přikládání, ač už na uhlí nebo dřevo, za peníze od krajského úřadu.

Kotlíkové dotace

V letošním roce se významně změnili částky dotace podle toho, jaké palivo budete v novém úsporném kotli používat. Na automatické kotle na dřevní pelety (piliny stlačené do válečků) můžete získat až 127 500 Kč, stejně jako na tepelné čerpadlo. Na kotel na ruční přikládání dříví získáte 107 500 Kč, na plynový kotle 102 500 Kč a na automatické kotle na uhlí 82 500 Kč. Do celkové částky jsme připočítali i bonus 7 500 Kč za zhoršenou kvalitu ovzduší ve Vašem městě nebo obcí, na který dosáhne více jak polovina žadatelů.

Slyšeli jste o této možnosti, ale nevíte, zda je dotace i pro Vás nebo Vaše rodiče, či jaký je vhodný typ vytápění Vašeho domu? Neváhejte se nás zeptat! Jsme profesionální topenářská firma s rozsáhlými zkušenostmi. Jen v loňském roce jsme úspěšně vyřídili více jak 600 žádostí o Kotlíkovou dotaci, dodali přes 250 kotlů na tuhá paliva a namontovali jsme desítky tepelných čerpadel a plynových kotlů. Jsme si jistí, že Vám dokážeme uspokojivě odpovědět na Vaše otázky a to samozřejmě zdarma.

Zajištění dotace

Tým Dům Kotlů Vám rád s čímkoli pomůže, zavolejte nám na 222 703 380.  V případě, že nechcete čekat, napište nám na kotlikovadotace@dumkotlu.cz a my Vám co nejdříve zodpovíme všechny dotazy.

Zajištění kotlíkové dotace je od nás zdarma. Naší jedinou odměnou je, že v případě, že Vám kraj čerpání dotace schválí, tak si vybraný kotel koupíte za doporučenou cenu od výrobce u nás, ať už v našich vzorkovnách v Dobříši a ve Frýdku nebo online na DůmKotlů.cz.

Neplatíte nic ani v případě, že by Vaše žádost byla úřadem zamítnuta, což se může stát. Ale díky naším letitým zkušenostem je úspěch zaručený. Nechte veškeré vyřizování na odbornících a máte jistotu, že budete topit úsporněji již příští sezónu. Pamatujete, jak se marně desítky žadatelů pokoušeli v dubnu letošního roku podat žádost osobně na Krajském úřadě Středočeského kraje? Všem našim zákazníkům jsme zajistili úspěšné podání žádosti a nyní již mají všichni čerpání kotlíkové dotace schválené. Nešlo o žádné kouzlo, ani podvod. Zajistili jsme brigádníky, kteří dny a noci před termínem podání žádostí stáli ve frontě s žádostí a vše včas podali.

Kontakt

V případě zájmu, napište nám na kotlikovadotace@dumkotlu.cz nebo volejte 222 703 380.

 

  • Kotlíková dotace 2017
  • Kotlíková dotace 2017
  • Kotlíková dotace 2017
  • Červený kotel na pevná paliva A+