Zateplení stropu/půdy s dotací

Posted by & filed under Aktuality.

Dotace na kompletní zateplení půdy. Výše dotace je 50 000 Kč.  Dotace je určená seniorům a domácnostem s nízkými příjmy.  Dotaci čerpáte v plné částce předem – zálohou. Po realizaci pouze zálohu vyúčtujete. Díky otevření dotačního programu NZÚ Light je možné zateplit půdu a zabránit tak únikům tepla. Více na naší podstránce Dotace pro seniory NZÚ light.

Solární ohřev vody do bojleru za 0 Kč

Posted by & filed under Aktuality.

Fotovoltaika téměř bez nákladů! Výše dotace je až 90 000 Kč. Dotace je určená seniorům a domácnostem s nízkými příjmy. Dotaci čerpáte v plné částce předem – zálohou. Po realizaci pouze zálohu vyúčtujete. Vsadit na obnovitelné zdroje se v dnešní době zkrátka vyplatí. Díky otevření dotačního programu Nová zelená úsporám Light je možné pořídit si fotovoltaiku na ohřev vody prakticky zadarmo.

Kotel Blaze Natural 25 s kotlíkovou dotací!

Posted by & filed under Aktuality.

Kotlíkové dotace jsou v plném proudu. Dotace je určena pro nízkopřijmové domácnosti. Nyní máme v nabídce Kotel na dříví Blaze Natural 17 plus. Vše namontujeme a zprovozníme a vyřídíme dotaci. Více se dozvíte na naší podstránce KOTLÍKOVÉ DOTACE.  

Konec starých neekologických kotlů

Posted by & filed under Aktuality, Nezařazené.

Od 1. září 2022 totiž začne platit zákon, který zakazuje používání kotlů na tuhá paliva  1. a 2. třídy. V roce 2012 vyšel nový zákon o ochraně ovzduší, který ukládá, že od roku 2022 mohou být v provozu pouze kotle splňující emisní třídu 3 a vyšší. Neváhejte, využijte dotace a co nejdříve kotel vyměňte. Pokud potřebujete poradit zavolejte nám.

Vlastníte starý kotel? Co si pořídit Atmos DC18S s kotlíkovou dotací?

Posted by & filed under Aktuality.

Nově budou Kotlíkové dotace vyhlášeny na přelomu roku 2021-2022. Pomůžeme s výběrem nového kotle nebo tepelného čerpadla. Vše namontujeme a zprovozníme. Vyřídíme za Vás dotaci na nový zdroj tepla ZDARMA. Kotel Atmos DC 18 S s úpravou pro hořák: jednoduché a cenově přijatelné řešení, možnost vytápět peletami bez ručního přikládání, velký zásobník na pelety, pohodlné a bezprašné vybírání popela, automatické… Read more »

SOLÁRNÍ ELEKTRÁRNA = energetická soběstačnost

Posted by & filed under Aktuality.

Pokud chcete mít maximální energetickou soběstačnost a nezávislost a hledáte ochranu proti možným výpadkům sítě, doporučujeme vám Fotovoltaickou elektrárnu s baterií. Energie získaná ze slunce je primárně použita na chod spotřebičů v domácnosti. Případné přebytky jsou ukládány do ohřevu teplé vody i do akumulátorů. Uloženou energii je tak možné využít, i když slunce nesvítí.

Klimatizace Nordline 3,5 kW i s montáží za 20 000 Kč!

Posted by & filed under Aktuality.

V létě chladí, v zimě hřeje! Využijte výhodné nabídky a připravte se na parné léto! Klimatizace jsou vybaveny filtrem Cold Plasma Generator, který využívá napětí elektricky nabitých ionizujících molekul vzduchu, díky čemuž je vzduch v místnosti svěží a čistější.

Ušetřete za topení až tisíce ročně

Posted by & filed under Aktuality, DůmKotlů.cz.

Na kolik stupňů máte vytopený byt? Pokud nevíte, podívejte se na teploměr či meteostanici. V českých domácnostech je většinou přetopeno. Rtuť se obvykle vyšplhá až k pětadvaceti stupňům Celsia. Zkuste teplotu změřit v každé místnosti. Pokud teploměr nemáte, pořiďte si ho. Tahle investice se vám velmi brzo vrátí.

Spolehlivost a vysoká kvalita

Posted by & filed under Aktuality, Kotle.

Dlouholetá tradice společnosti spojená se zkušenostmi ve slévárenském průmyslu se datuje až do roku 1888 a je zárukou důkladného zpracování, spolehlivosti, vysoké kvality a životnosti výrobků VIADRUS. Vysoká kvalita výroby je zajištěna také systémem kvality dle ISO 9001 a ISO 14001. Díky své dlouholeté znalosti trhu a oboru tepelné techniky se i nadále rozvíjí a inovuje produktové portfolio a kromě klasických zdrojů… Read more »

Hrdina, na kterého se můžete spolehnout

Posted by & filed under Aktuality, Ekologické kotle.

Značka Dakon patří mezi přední výrobce kotlů na tuhá paliva, s tradicí na Krnovsku již více než 60 let. V současné době vám značka může nabídnout kromě stacionárních ocelových a litinových kotlů na různé druhy pevných paliv (uhlí, dřevo, pelety, aj.) a s ručním nebo automatickým přikládáním také nástěnné elektrokotle, které se prodávají pod značkou Bosch. Všechny výrobky značky… Read more »

Jak se zahřát aniž byste museli topit více než jste zvyklí?

Posted by & filed under Aktuality.

Je vám pořád zima, a nebo se vám jen nechce zbytečně platit vysoké částky? Pokud nemáte zrovna finance, abyste před mrazivým počasím odletěli do teplých krajin, budete muset chladné měsíce strávit v Česku. Naštěstí známe 15 rad, jak se zahřát aniž byste museli topit víc než je třeba. Jistě znáte klasické rady, jak zůstat během zimy v teple…. Read more »

Snadný přístup k ekologickému topení

Posted by & filed under Aktuality, DůmKotlů.cz, Ekologické kotle.

Rodinná firma ATMOS byla v Čechách založena v roce 1935. V počátcích byla výroba zaměřena především na zplynovací pohonné jednotky pro auta a lodě pod značkou DOKOGEN, tzn. stejný princip, jaký je používán u moderních zplynovacích kotlů na dřevo a uhlí. Od roku 1945 firma zahájila vývoj a výrobu kompresorů ATMOS, které vyvážela do celého světa až do znárodnění v roce 1951. Navzdory německé… Read more »

Kotel na operativní leasing

Posted by & filed under Aktuality, DůmKotlů.cz, Kotle.

Na plynový kotel si vzpomenete, až když začne být doma chladno. Ne vždy to je ale šťastný okamžik. Kotel nechce naskočit, manželka začíná být nervózní a soused všeuměl a kutil v jedné osobě není doma.

Mezinárodní výrobce

Posted by & filed under Aktuality, Dotace na kotel, Dotace na kotle, DůmKotlů.cz.

Viessmann Group je jedním z předních mezinárodních výrobců topných, průmyslových a chladicích systémů. Kompletní nabídka firmy Viessmann nabízí individuální řešení díky účinným systémům a o výkonech od 1,5 do 120 000 kW pro všechny oblasti použití a energetické nosiče.

Pověry o kotlech a dalších zdrojích tepla

Posted by & filed under Aktuality.

Volba nejlepšího zdroje tepla pro váš byt nebo rodinný dům je velmi důležité rozhodnutí s dlouhodobým dopadem na komfort bydlení a životní styl. Důležité přitom nejsou pouze náklady na energie či palivo, ale také jednoduchá obsluha a bezúdržbový provoz.

Tradiční český výrobce

Posted by & filed under Aktuality, Dotace na kotel, Dotace na kotle, DůmKotlů.cz, Ekologické kotle.

Další z našich vážených partnerů je Master Therm tepelná čerpadla s. r. o.. Jde o největšího, tradičního českého výrobce s nejširším sortimentem tepelných čerpadel. 20 let zkušeností mluví za své, vyvážejí čerpadla do 16 zemí Evropy. Za dobu své existence na trhu prodali více než 6 tisíc čerpadel v tuzemsku i zahraničí. Zabývají se tuzemským výzkumem, vývojem a výrobou. Celá polovina prodejů je… Read more »

Značka se zvučným jménem

Posted by & filed under Aktuality, DůmKotlů.cz, Ekologické kotle, Kotle.

Náš partner KOVARSON s.r.o. je jeden z velmi známých českých výrobců kotlů na tuhá paliva a plynové kondenzační kotle. Veškeré jejich produkty jsou certifikovány a vyvíjeny dle nejpřísnějších evropských norem. Vyrábí širokou škálu automatických kotlů v litinovém nebo ocelovém provedení na hnědé uhlí a dřevěné pelety. Dále zplyňovací kotle s ruční dodávkou kusového dřeva nebo kombinované kotle na ruční podávání a automatický… Read more »

Topení bez starostí

Posted by & filed under Aktuality.

Vybereme vhodný kotel, zajistíme povinné vyvložkování komínu, namontujeme a zprovozníme plynový kotel, provedeme školení obsluhy kotle, zajistíme pravidelné revize a kompletní servis. Po celou dobu leasingu se nemusíte o nic starat.

Jak získat kotlíkovou dotaci?

Posted by & filed under Aktuality, Dotace na kotel, Dotace na kotle, DůmKotlů.cz, Kotlíková dotace, Kotlíková dotace - Moravskoslezký kraj.

Co je to kotlíková dotace?   Hned na začátku bychom vám rádi vysvětlili, co je to Kotlíková dotace. Jedná se o speciální program, který má na svědomí Ministerstvo životního prostředí, aby ulevilo dlouhodobě znečištěnému ovzduší v různých koutech ČR. Za problémy s naším ovzduším do značné míry mohou i staré kotle na tuhá paliva. Takže v případě, že se rozhodnete… Read more »

Co jste o kominících nevěděli?

Posted by & filed under Aktuality.

Trocha historie   Ve středověku i na počátku novověku si komíny museli vymetat vlastníci domů sami. Kominictví jako odborná profese byla ustanovena až v 16. století, a to v souvislosti s rozvojem renesančního stavitelství. Do tehdejších Čech přes Německo začali přicházet tzv. „mestkomináři“, kteří byli původem z Itálie. Z nich byl nejznámější například Tomáš Moniga z Lucernu, který získal monopol na vymetání všech komínů v Praze…. Read more »

Rozšiřujeme největší síť vzorkoven v ČR

Posted by & filed under Aktuality, DůmKotlů.cz, Kotle, Kotlíková dotace, Kotlíková dotace - Moravskoslezký kraj.

Na našich pobočkách najdete vystavené kotle, komíny, klimatizace a čerpadla, které je možno zakoupit přímo na místě. Naši vyškolení zaměstnanci vám podají všechny důležité informace, které se týkají ať už výměny vašeho stávajícího kotle nebo partnerů se kterými spolupracujeme a společně vyberete tu nejlepší variantu pro váš dům. Můžete si v klidu prohlédnout vaše favority a získat více informací… Read more »

Jak ušetřit za vytápění až 50% výdajů?

Posted by & filed under Aktuality, Dotace na kotel, Dotace na kotle, DůmKotlů.cz, Ekologické kotle, Kotle, Kotlíková dotace, Kotlíková dotace - Ústecký kraj, Vyřízení kotlíkove dotace ZDARMA.

Při vytápění je potřeba zohlednit dvě hlediska. Provozní náklady na provoz a investice do pořízení kotle. S obojím Vám pomůže Kotlíková dotace. Je ale potřeba spěchat. Přípravy k podání žádosti o kotlíkovou dotaci jsou v plném proudu a byla by rozhodně škoda si o příspěvek od státu neříci. Upřímně, kdy nám dal stát něco zadarmo? Provozní náklady Jak ušetříte na provozních nákladech? Snadno!… Read more »

Je kotlíková dotace i pro Vás?

Posted by & filed under Aktuality, Dotace na kotel, DůmKotlů.cz, Kotlíková dotace, Kotlíková dotace - Středočeský kraj, Kotlíková dotace - Ústecký kraj.

Kotlíková dotace 2017

Jste-li majitelem rodinného domu a topíte v současnosti kotlem na ruční přikládání, pak je Kotlíková dotace určena právě Vám. V právě probíhajícím kole máte zřejmě poslední příležitost pořídit si kotel na automatické přikládání, ač už na uhlí nebo dřevo, za peníze od krajského úřadu.

Posted by & filed under Aktuality.

Bydlíte nebo vlastníte nemovitost na území hl. města Prahy a máte neekologický zdroj vytápění? Chystáte se na výměnu zdroje tepla? Právě Vám je dotace Čistá energie Praha určena.