Posted by & filed under Aktuality, DůmKotlů.cz, Ekologické kotle, Kotle.

Náš partner KOVARSON s.r.o. je jeden z velmi známých českých výrobců kotlů na tuhá paliva a plynové kondenzační kotle. Veškeré jejich produkty jsou certifikovány a vyvíjeny dle nejpřísnějších evropských norem. Vyrábí širokou škálu automatických kotlů v litinovém nebo ocelovém provedení na hnědé uhlí a dřevěné pelety. Dále zplyňovací kotle s ruční dodávkou kusového dřeva nebo kombinované kotle na ruční podávání a automatický provoz.

 

Dalšími produkty, které u Kovarsonu najdete jsou univerzální hořáky, které se používají do automatických kotlů nebo pro přestavby stávajících kotlů na tuhá paliva. Přestavbové sady splňují ty nejpřísnější emisní normy a je možné na ně získat emisní štítek až 4. emisní třídy dle typu přestavěného kotle. V nabídce najdete i závěsné plynové kondenzační kotle moderního designu, nejmenších rozměrů na trhu, s vysokou účinností až 107% a vysokým výkonem, v různých modelových řadách pro všechny možnosti vytápění.

Firma KOVARSON s.r.o. je jednou z předních firem s topenářskou technikou v České Republice a její produkty jsou velmi oblíbené v řadách zákazníků a instalatérů díky jednoduché obsluze, bezproblémovému chodu, kvalitnímu a rychlému servisu.

Díky moderním technologiím a zdokonalování výroby firma rychle reaguje na měnící se potřeby trhu a zákazníků. Výsledkem je stále se rozšiřující sortiment a nové technické zpracování jejich produktů s ohledem na životní prostředí.

Kotle Kovarson naleznete na našich Vzorkových prodejnách:

V Dobříši

Stará Huť 490,
262 02 Stará Huť

Ve Frýdku-Místku

Nádražní 2052,
738 02 Frýdek-Místek

V Dasném

Dasný 100,
373 41 Dasný

Ve Vysokém Mýtě

Husova 721,
566 01 Vysoké Mýto

Informace čerpány na webu: www.kovarson.cz