Posted by & filed under Aktuality, Dotace na kotle, DůmKotlů.cz, Ekologické kotle.

Zařídíme, namontujeme, zaškolíme a zprovozníme vaše tepelné čerpadlo NordLine jen za 65 000 Kč včetně DPH .

 

Co přesně  pro vás zajistíme?

  • Tepelné čerpadlo NordLine 13,5 kW v hodnotě 107 000 Kč
  • Montáž čerpadla a díly nutné pro montáž v hodnotě 77 920 Kč
  • Kotlíkovou dotaci na čerpadlo ve výši 120 000 Kč

Tepelné čerpadlo s výkonem 13,5 kW je vhodný zdroj tepla pro dům o vytápěné ploše 150 m2. v případě vašeho přání je možné doplnit nabídku o bojler a vytápění TUV. Díky provozu bojleru přes tepelné čerpadlo ušetříte ¾ nákladů na výrobu teplé vody.

V případě, že má dům vyměněná okna a alespoň částečně zateplenou půdu, jsou provozní náklady na vytápění domu okolo 15 000 Kč ročně.

Letos jsme namontovali více než 429 kotlů a tepelných čerpadel. Dům kotlů patří dlouhodobě mezi nejvýznamnější topenářské firmy. Jsme topenáři realizující montáže tepelných čerpadel, plynových kotlů a kotlů na tuhá paliva.

Tepelné čerpadlo vzduch voda, to je moderní způsob vytápění, který je zároveň ekologický, pohodlný na užívání a cenově velmi výhodný. Tepelné čerpadlo vzduch voda se v posledních letech velmi rozšířilo díky klesající ceně výrobních postupů a technologie. Mohou se tak pochlubit nízkou cenovou náročností a velmi krátkou dobou ekonomické návratnosti.

  • Kompaktní jednotka v horizontálním provedení slouží k ohřevu topné vody pro podlahové topení a nízkoteplotní topné systémy
  • Možnost řízení dvou výstupních teplot – ovládání třícestného ventilu
  • U nízkoteplotních radiárotorových systémů je doporučený teplotní spád otopných těles 50/45
  • Jednotka je určena pro venkovní instalaci, je osazena třífázovým kompresorem COPELAND – scroll
  • Součástí tepelného čerpadla je LCD regulátor

Tepelná čerpadla a klimatizace NORDline jsou montovány u předních čínských výrobců těchto zařízení. Tato zařízení patří v dnešní době k tomu nejlepšímu v poměru cena / kvalita, co na českém trhu můžete najít.